KURUMSAL

Kurumsal

2017 yılında kurulan 3-ler elektrik  Firması, 24 senelik sektör tecrübesiyle bu günlere gelerek, değişen zaman içinde, Gemi Elektriği sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. 

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “kalite”, çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz bazı ürün, iş grupları;

• Kaçak Akım Koruma-Otomat/Kontaktör-Termik/Kompak Şartel/Masterpact /Hız Kontrol Cihazları/Motor Yol Vericiler Ve Motor Koruma Şarteli(Pano İmalatı) Butonlar Sinyal Lambaları-Zaman Rolesi/Pako Şartel – Vinç Kumanda Ekipmanları – İzalasyon Trafoları -Servo Sürücüler Ve Servo Motorlar – Endüktif Sensörler-Kapasitif Sensörler-Nihayet(Lımıth) Şalterleri – Basınç Şartelleri – Baker-İş Prinç Glop Armatürler Fiş-Priz

• Ev Tipi Fiş – Anahtar – Priz Sanayi Tipi Kauçuk Ceenorm Fiş+Prizler / Çok Kontaklı Sanayi Tip Vinç Kumanda Soketleri – Led Projektör – Led Ampul -Led El Fenerleri -Panel Led Aydınlatma – Gemtipi Seyir Fenerleri & Seyir Fener Ampul Çeşitleri – Led Döner & Çakar Lamba – Siren Çeşitleri – Klemens Çeşitleri – Gemi Kornası Ve Aksesuarları – Seloneyt Valf – C4 Şamandra Çeşitleri – Pano Çeşitleri – Çeşitli Ölçülerde Plastik Buatlar-Yangın Alarm Sistemleri – Duman-Isı-Alev Dedektörleri – Yüksek Gerilim Eldiven&Çizme&Halı-Özel Sıkala Ölçü Aletleri(Ecs-Aec-Set)- Güç Kaynakları – Ups Çeşitleri – Invertör – Konvertör – Akım Trafo Çeşitleri – Yüksek Ve Alçak Gerilim Kabloları -Kablo Bağlantı Aksesuarları- Kablo Ek Elemanları – Gemitipi Sertifikalı Dolgu Malzemesi –

• Sulu Akü – Kuru Akü – Jel Akü -Pil & Özel Pil Çeşitleri

• Kablo Bağları – Plastik – Sac(Metal) – Alüminyum Kablo Kanalı-Travers Kablo Merdiveni – Metal Kablo Buatları – Krom – Prinç & Plastik Kablo Rekorlar

Hakim Olduğumuz Kataloglar

İMPA – İSSA – KERGER – KOLOSKO – AJT MARİN – ELECTO CİRKEL – ALL AVS KAT – ELFA KATALOG – RS KATALOG

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. 

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar 3-ler elektrik  Firması’na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Her şey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Çalıştığımız Markalar

  2017 yılında kurulan 3-ler elektrik Firması, 24 senelik sektör tecrübesiyle bu günlere gelerek, değişen zaman içinde, Gemi Elektriği sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

  ADRES

  Emekyemez Mah. Porsuk Sok. Aslanduruş İşhanı No:1 Kat:1 D:20 Karaköy Beyoğlu - İstanbul

  TELEFON

  +90 212 238 38 91

  EMAIL

  3ler@3lerelectric.com